Hakkımızda

İSLAMİ STİL! 12 YILLIK SERÜVEN

İslami stil firması olarak 2007 yılından beri İslami tasarım tişörtlerinin üretimini yapıyoruz. İslami gerçeklere dikkat çekmek amacıyla çeşitli tişörtler tasarlayıp satışa sunuyoruz. Bu ürünlerimizi İslami hassasiyeti olan müşterilerimiz satın alıp kullanıyorlar. Aynı zamanda firma olarak çocukların giyebilecekleri İslami tasarım tişörtleri üretiyoruz.

İslami Tişört Çeşitlerimiz

İslami yaşam biçimini benimseyen ve hassasiyeti olan müşterilerimiz bu ürünlerimizi sipariş ediyorlar. Özel tasarım olan ürünlerimizde bazı İslami konuları esas alıyoruz.

Bu konular şunlardır;

·         Namaz

·         Cami

·         Hadisler

·         Sünnetler

·         İman

 

Bu konular dışında bizlerden özel tasarım ürün yapmamızı isteyen müşterilerimiz için İslami ilgilendiren farklı konularda da tasarım yapıyoruz. Firma olarak İslami tasarım tişörtlerimizde yaygın olarak kullandığımız yazılar arasında 5 vakit namaz, gülümsemek sünnettir, hadi eyvallah, en sevgili ve iman gibi yazılar bulunuyor. Ayrıca ürünlerimizde farklı dillerde İslami konulara değinen tasarımlarda bulunuyor. Kişiler almak istedikleri İslami tasarım tişörtlerimizi bedenlerine göre satın alabiliyorlar.

Farklı Renklerde İslami Tişörtler

İslami stil firması olarak kaliteli üretim olan İslami tasarım tişörtlerimizi farklı renk renklerde de üretebiliyoruz. Müşterilerimiz istedikleri renklerde olan ve İslami mesaj veren tişörtlerimizi satın alarak kullanabiliyorlar. Firmamız bünyesindeki tasarım elemanlarımız aracılığıyla hazırladığımız tişörtlerimizde yaygın olarak kullandığımız renkler şunlardır; gri, siyah, lacivert, beyaz, yeşil, mavi ve kırmızı renkleridir. Ayrıca isteğe göre farklı renklerde de üretim yapabiliyoruz.

Tişörtlerimizi Kullanan Ünlü İsimler

İslami tişört ürünlerimizi satın alarak kullanan ünlü isimler de bulunuyor. İslami tişörtlerimizi giyen ünlü isimler arasında Yaşar Alptekin, Engin Noyan ve Yusuf İslam bulunuyor. Bu isimler dışında farklı isimlerde dikkat çekmek amacıyla ürünlerimizi satın alarak kullanıyorlar. Günlük hayatlarında bu tişörtlerimizi giyen ünlüler İslami hassasiyetlerini kanıtlıyorlar.

İslami Tasarım Tişört Fiyatları

İslami stil firması olarak üretimini ve tasarımını yaptığımız İslami tasarım tişörtlerimizi her kesimden insanın giyebilmeleri için uygun fiyatlarla satışa sunuyoruz. Kişiler bu ürünlerimizden satın almak istediklerinde satış sayfamıza girerek ürünlerimizi inceleyebiliyorlar. Seçtikleri ürün için renk seçimi ve beden seçimi yaptıktan sonra ürünlerimizi sipariş edebiliyorlar. Ürünlerimizden satın alan müşterilerimize firma olarak sabit kargo ücreti hizmeti veriyoruz. Bu sayede müşterilerimiz sürpriz kargo fiyatı ile karşılaşmıyorlar. Ayrıca müşterilerimiz ürünlerimizi teslim aldıklarında ödemek isterlerse kapıda ödeme imkanı da sağlıyoruz. Bunların dışında hediye çeki ve kupon sahibi müşterilerimizin ellerinde bulunan çekler karşılığında ürünlerimizi satın almalarını da sağlıyoruz.

Güvenli Alışveriş İmkanı

Firma olarak İslami tasarım tişörtlerimizden satın almak isteyen müşterilerimize güvenli alışveriş imkanı sağlıyoruz. Müşterilerimiz isterlerse web sayfamıza üye olarak güvenli bir şekilde alışveriş yapabiliyorlar. Üyelik sırasında verdikleri bilgiler ve adresler doğru olduğunda bizlere sipariş ettikleri ürünlerin sorunsuz bir şekilde ellerine ulaşmasını sağlıyoruz.

Sayfamıza üye olan ya da iletişim bilgilerini girerek kredi kartı ile ödeme yapmak isteyen müşterilerimizin siparişlerine ülke genelinde 5 TL olan sabit kargo ücretimizi de ekleyerek satış işlemini gerçekleşmesini sağlıyoruz. Bunun dışında kapıda ödeme yapmak isteyen müşterilerimiz ürünlerimiz ellerine ulaştıklarında ücretimizi ödeyebiliyorlar.

canlı tv
joyfulcoupon.com